Strona główna Meble łazienkowe KROFAM – meble łazienkowe

KROFAM – meble łazienkowe

617
0

Funkcjonalna łazienka to wygoda podczas jej użytkowania, dlatego warto wybrać do niej meble, które pozwolą w niej czuć się swobodnie. Odpowiedni komfort użytkowania łazienki z pewnością zapewnią meble z firmy Krofarm.

meble łazienkowe KrofamProducent oferuje trzy kolekcje swoich mebli łazienkowych. Są to : Isla, Arbor, Aqua, na które składa się także kilka osobnych modeli. Każdy z nich charakteryzuje się nowoczesną stylistyką oraz oryginalną linią. Dostępne są te meble w podstawowym kolorze, czyli bieli, ale także znajdą się nowoczesne połączenia kolorystyczne oraz materiałowe

Meble z Krofam to wysokiej klasy produkty meblarskie, które warto posiadać w swojej łazience. Wykonane są z materiałów odpornych na wilgoć, dzięki czemu będą zawsze doskonale się prezentować. Są one także trwałe i z pewnością przez długi okres czasu znajdą zastosowanie w łazience.

Z ofertą firmy Krofam można zapoznać się na stronie internetowej pod adresem: http://www.krofam.pl/krofam/pl/products/bathroom/ . W serwisie Krośnieńskich Fabryk Meblowych znajdą Państwo także materiały dla architektów, które z pewnością ułatwią aranżację łazienki oraz ułatwią jej funkcjonalne zaplanowanie.