Strona główna Meble kuchenne Meble BRW do 40% taniej lub w 40 ratach 0%

Meble BRW do 40% taniej lub w 40 ratach 0%

1315
0

Wszystkie meble z oferty Black Red White do 3 marca kupisz do 40% taniej lub w 40 ratach 0%. Tej wyjątkowej okazji nie można przegapić.

Wiele pomysłów i inspiracji można znaleźć w salonach Black Red White. Warto z nich skorzystać szczególnie teraz, gdy obowiązuje wyjątkowa promocja obniżająca ceny mebli do 40%. Jest również możliwość zrobienia zakupów na kredyt, w wygodnych 40 ratach, których spłaty nawet się nie odczuje. Szeroki asortyment produktów znajdujących się w ofercie BRW jest na tyle atrakcyjny, że na pewno każdemu uda znaleźć się propozycje odpowiednie dla siebie, spełniające oczekiwania i wyglądające bardzo ciekawie. Warto podkreślić, że w przypadku mebli kuchennych, promocja została wydłużona do 18 marca 2020 roku. Aż grzech nie skorzystać z okazji kupienia tańszych mebli do domu, i to w tak atrakcyjnej ofercie.

Z regulaminem promocji możesz zapoznać się na https://www.brw.pl/gfx/brw/userfiles/_public/promocje/luty2020/wszystkie-meble/Regulamin-Wszystkie-meble-02-2020.pdf.

Poprzedni artykułMeble i dodatki -10% taniej w HK Living
Następny artykułPlanujesz remont? Chcesz odświeżyć mieszkanie lub biuro? Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz