Strona główna Meble do jadalni Meble i oświetlenie taniej o VAT w BRW

Meble i oświetlenie taniej o VAT w BRW

857
0

Black Red White rusza z wyjątkową promocją. Od 1 do 15 października, lub do wyczerpania zapasów możesz kupić wybrane meble oraz oświetlenie taniej o VAT. Promocja nie łączy się z innymi dostępnymi rabatami oraz wyprzedażami. Obowiązuje tylko w wybranych salonach.

Szukasz wyjątkowych mebli oraz oświetlenia do swojego domu? Teraz jest najlepsza okazja, aby ruszyć na zakupy. W BRW trwa akcja, podczas której możesz kupić wybrane meble oraz oświetlenie taniej o VAT. Dostępne w ofercie komody, lampy wiszące, witryny, krzesła, żyrandole, stoły, narożniki oraz wiele innych produktów można kupić w bardzo atrakcyjnych, dużo niższych niż zwykle cenach. Wystarczy zapoznać się z aktualną ofertą Black Red White, aby znaleźć propozycje odpowiednie dla siebie, dopasowane do potrzeb i spełniające oczekiwania.

Na stronie https://www.brw.pl/promocje/meble-i-oswietlenie-taniej-o-vat-10-2019/?intc_s=str_glowna_slajd&intc_n=2019.10.01-2019.10.15-meble-i-oswietlenie-taniej-o-vat znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące promocji, a także asortyment nią objęty.