Strona główna Meble pokojowe Meble w outletowych cenach

Meble w outletowych cenach

389
0

MIX MEBLE, salon meblowy znajdujący się przy ul. Wadowickiej 8a w Krakowie, przygotował promocję dla wszystkich swoich Klientów – meble w outletowych, wyjątkowo niskich cenach. Promocją objęte są setki produktów. Akcja trwa aż do wyczerpania zapasów znajdujących się w magazynach sklepu meblowego.

Do jakich pomieszczeń meble możesz kupić w tej promocji? Do kuchni, salonu, jadalni i sypialni. Rabaty dotyczą także akcesoriów dekoracyjnych stanowiących element wykończający aranżację wnętrza. Dodatkową opcją jest możliwość wzięcia zakupionych produktów na raty, 40×0%. Meble zostaną dostarczone pod wskazany adres bardzo szybko, bez chwili zwłoki. Sklep niektóre ze swoich produktów wystawia także na aukcji https://allegro.pl/uzytkownik/SALON_MIX-MEBLE?order=m.

Dzięki temu Klient ma możliwość zrobienia podwójnych zakupów w promocyjnych cenach: w sklepie stacjonarnych i na aukcji internetowej.

Cenisz meble oferowane przez salony meblowe MIX MEBLE? Więcej o aktualnej promocji znajdziesz na https://mix-meble.pl/pl/info/promocje.