Strona główna Dodatki Nowości w Ikea na nowy rok!

Nowości w Ikea na nowy rok!

713
0

Fani sklepów Ikea będą bardzo zadowoleni, ponieważ szwedzka sieć stale wprowadza nowe produkty na rynek. W najnowszej ofercie nowości znaleźć można wiele mebli, dekoracji, a także kuchennego wyposażenia.

Wśród całkiem niedawno wprowadzonych produktów do sprzedaży w Ikea są meble z kolekcji Hemnes, w której dostępne są: komody, szafki na buty, witryny oraz biurka. Meble są w kolorze białym, więc idealnie mogą rozjaśnić każde wnętrze. Wśród nowości są także elementy wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych, dzięki którym o wiele łatwiejsze jest utrzymanie porządku w domu oraz wykonywanie różnych czynności domowych. Oprócz tego w Ikea znajdzie się meble, dzięki którym odpoczynek stanie się o wiele przyjemniejszy. Wśród najciekawszych propozycji są leżanki, podnóżki i sofy modułowe, które można dowolnie konfigurować.

Asortyment jest naprawdę duży, więc warto wybrać się do Ikea osobiście lub zapoznać się z nowościami za pośrednictwem strony internetowej sklepu http://www.ikea.com/pl/pl/ .