Strona główna Meble do jadalni Odmień twoje wnętrze z OutletMeblowy.pl

Odmień twoje wnętrze z OutletMeblowy.pl

451
0

Każdy może pochwalić się swoim domowym wnętrzem, które samodzielnie zaprojektował. Tym bardziej warto to zrobić, jeśli wykonało się samodzielną aranżację z udziałem mebli zakupionych w OutletMeblowy.pl .

Konkurs trwa do 31.03. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko wykonać zdjęcie wnętrza, które zostało urządzone z wykorzystaniem zakupionych mebli w tym sklepie internetowym. Wysyłając zdjęcie każdy uczestnik konkursu może otrzymać rabat o wartości 100 zł, jeśli zrealizuje zakup na kwotę tysiąca złotych.

Rabat będzie można zrealizować do 30.04. Publikując swoje zdjęcie można wygrać atrakcyjne nagrody, wśród których jest worek/pufa firmy Kler, pufa/torebka White oraz wazon firmy Piogia Decorativa. Warto wziąć udział w konkursie, ponieważ nagrody są dość cenne.

Poprzedni artykułBlack Red White – Drugi produkt 30% taniej
Następny artykułŚwiat Mebli – Ceny już topnieją
Redaktor MebleWyprzedaż
Urządzanie wnętrz to nie tylko kupowanie mebli, to przede wszystkim wizja, budowanie nastroju i miejsca gdzie będziemy spędzać większość naszego życia. Największą sztuką jest połączyć te wszystkie elementy z kupieniem mebli w dobrych cenach. Dlatego właśnie powstał portal o wyprzedażach, promocjach i przecenach na meble i akcesoria do urządzania domu. Nasz portal pozwoli Wam na znalezienie super okazji w przystępnych, wyprzedażowych cenach.