Strona główna Meble pokojowe Oferta tygodnia w JYSK – duże rabaty!

Oferta tygodnia w JYSK – duże rabaty!

286
0

W najnowszej gazetce JYSK, obowiązującej od 21 marca do 6 kwietnia, pojawiły się niezwykle interesujące oferty, dzięki którym możemy powitać wiosnę w zupełnie nowym stylu! W promocyjnych cenach uda się nam kupić między innymi: regały, biurka, stoły, krzesła, kanapy, fotele, a także tekstylia oraz kołdry, poduszki itp.

Zniżki dotyczą również wielu innych artykułów dostępnych w sklepie, o którym mowa; jego asortyment jest bowiem przebogaty! Obowiązuje na przykład rabat na wszystkie poduszki ozdobne, które są od 20 do 60% tańsze. Bardziej precyzyjne informacje na temat cen oraz charakterystyki mebli i dodatków można znaleźć tutaj: http://ipaper.ipapercms.dk/jysk/pl/CampaignPaper/8546fd22_6273_4eaa_a5a4_4c69f851f5ad/.

Początek wiosny to idealny czas na wymianę elementów wyposażenia domu lub mieszkania, łącznie z dodatkami, bo przecież bez nich wystrój wnętrza byłby niepełny i dość przygnębiający! Powitanie nowej pory roku wcale nie musi ograniczać się do topienia marzanny – istnieją przecież lepsze sposoby. 😉