Strona główna Krzesła i fotele Premia za zakupy w Witek Home

Premia za zakupy w Witek Home

245
0

Robiąc zakupy w Witek Home od 28 sierpnia do 14 września, otrzymasz 10% premii za zakupy na kartę rabatową. Możesz ją wykorzystać przy kolejnych zakupach. Tej okazji nie można przegapić.

Wystarczy, że kupisz dowolne produkty znajdujące się w ofercie Witek Home, a otrzymasz na kartę rabatową 10% premii. Promocja jest ściśle związana z otwarciem nowego salonu witek Home w Warszawie, a dokładnie na Alei Krakowskiej 61. Co można kupić w tym salonie meblowym? Przede wszystkim krzesła, stoliki, materace, stoły, narożniki oraz wiele innych propozycji, które znajdą zastosowanie w każdym domu i mieszkaniu. Jeżeli chcesz urządzić wnętrza wysokiej jakości meblami, na pewno propozycje znajdujące się w ofercie Witek Home przypadną Ci do gustu. Zakupy można robić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Panuje tutaj pełna dowolność, dopasowana w każdym calu do potrzeb klientów.

Więcej szczegółów na temat aktualnej promocji znajdziesz na https://witek.pl/. Wejdź i sprawdź, co w ofercie ma marka Witek Home.