Strona główna Producenci mebli Promocja na wszystkie produkty w Agata Meble

Promocja na wszystkie produkty w Agata Meble

261
0

Od 21 marca do 17 kwietnia 2019 roku możesz skorzystać z promocji na wszystkie produkty w salonach Agata Meble. W ramach aktualnej promocji obowiązują ceny Superokazji obniżające ceny produktów nawet o 20%. Ponadto, ten rabat łączy się z innymi promocjami, co jest absolutną nowością! Alternatywną opcją jest wybranie 30 rat 0% bez dodatkowych kosztów lub 20 rat 0%.

Promocja skierowana jest do wszystkich Klientów, którzy chcą nabyć produkty Agata Meble w bardzo atrakcyjnych cenach. Obecnie jest ku temu najlepsza okazja, ponieważ rabaty są naprawdę bardzo wysokie. Dla każdego coś dobrego. Jeżeli chodzi o opcję kredytowania trzeba pamiętać, że decyzję o tym, czy zobowiązanie finansowe zostanie przyznane Klientowi podejmuje bank, sprawdzając zdolność kredytową, a także aktualne dochody.

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie Agata Meble odznaczają się wysoką jakością, a także nienagannym wyglądem, dlatego każdy będzie w stanie znaleźć propozycje idealne dla siebie.

Wejdź na https://www.agatameble.pl/files/2019/03/rabaty-do-20-albo-30-rat/regulamin.pdf i zapoznaj się z regulaminem promocji.