Strona główna Krzesła i fotele Promocja na wybrany asortyment w BRW

Promocja na wybrany asortyment w BRW

1549
0

Black Red White uruchomił promocję na wybrany asortyment, która trwa od 4 do 23 grudnia, lub do wyczerpania zapasów. W jej ramach, marka zdecydowała się na wielkie cięcie cen, a w dodatku proponuje atrakcyjne finansowanie: 30 raz 0%.

Wiele produktów, takich jak np. komoda HOLTEN są dostępne w hitowo niskich cenach. To bardzo dobra okazja, aby wprowadzić do swojego domu całkiem nowe meble, które odmienią wnętrze i sprawią, że na święta będzie prezentowało się w dużo bardziej przytulny i atrakcyjny sposób. W promocji znajdziesz również m.in. narożnik Largo, stół rozkładany Rolesław II, krzesło Alla 3, materac 160×200 Ceres Fresh+, łóżko 160 Bergen, witrynę Haga czy szafę Gent. Wszystkie produkty zostało obecnie zaproponowane w bardzo atrakcyjnych, mocno obniżonych cenach, dlatego są prawdziwą gratką dla osób, które chcą odmienić wygląd swoich wnętrz.

Jeżeli ta promocja jest dla Ciebie interesująca, wejdź na https://www.brw.pl/gfx/brw/userfiles/_public/promocje/grudzien2019/wielkie-ciecie/Regulamin-Wielkie-ciecie-cen-12-2019.pdf i zapoznaj się z jej regulaminem.