Strona główna Krzesła i fotele Promocja z królem w Meblach VOX

Promocja z królem w Meblach VOX

507
0

Jeśli chcesz mieć swojego własnego króla, i to króla Jagiełłę, to wybierz się do salonów Meblowych VOX. Promocja będzie trwać jeszcze do 8 grudnia, więc kupując meble do tego czasu, można nawet sporo zaoszczędzić.

W ramach promocji za każdy wydany 1000 zł można otrzymać 100 zł na dalsze zakupy. Dlatego też robiąc większe zakupy meblowe, można więcej dostać na kolejne wydatki. W czasie trwania promocji dodatkowo można skorzystać z promocji kupna na raty, gdzie nie są naliczane odsetki oraz od kredytu nie pobierana będzie prowizja. Promocji podlega cały dostępny asortyment w sklepie.

Ze szczegółami promocji można zapoznać się tutaj http://www.meble.vox.pl/fckfiles/File/-www2-/2013-10_krol/MebleVOX_Regulamin-PROMOCJA_Z_KROLEM_11102013.pdf .

Poprzedni artykułPromocja świąteczna oferowana przez Bydgoskie Meble
Następny artykułKiermasz meblowy w Kaczorze
Redaktor MebleWyprzedaż
Urządzanie wnętrz to nie tylko kupowanie mebli, to przede wszystkim wizja, budowanie nastroju i miejsca gdzie będziemy spędzać większość naszego życia. Największą sztuką jest połączyć te wszystkie elementy z kupieniem mebli w dobrych cenach. Dlatego właśnie powstał portal o wyprzedażach, promocjach i przecenach na meble i akcesoria do urządzania domu. Nasz portal pozwoli Wam na znalezienie super okazji w przystępnych, wyprzedażowych cenach.