Strona główna Meble biurowe Promocyjne usługi mebli na wymiar

Promocyjne usługi mebli na wymiar

627
0

Jeśli kupujesz meble, to prawdopodobnie nie po to, by za rok czy trzy lata wymieniać je na nowe. A jeśli już to nie tyle z powodu ich kiepskiego stanu, co dla własnej zachcianki aranżacyjnej.

A największą gwarancją na to, że otrzymasz meble solidne, wysokiej jakości i do tego funkcjonalne, to zakup mebli zaprojektowanych i wykonanych na wymiar. Jeszcze lepiej jest natomiast wybierać takie oferty, które dodatkowo zapewniają fajne, promocyjne ceny. A w firmie Spychała Meble znajdziesz nie jedną promocyjną usługę. Wśród promocyjnych usług, z jakich możesz korzystać, zamawiając meble na wymiar od Spychała Meble znajduje się lakierowanie drewna, MDF-u lakierami matowymi i na wysoki połysk, okleinowanie na prasie półkulowej 1300×1300 i inne.

Mogą z nich korzystać firmy i klienci indywidualni. Ponadto z okazji 25-lecia istnienia firma ma do rozdania 25 urządzeń AGD. Szczegóły promocyjnych usług znajdziesz w salonie, którego siedziba znajduje się w Stradomii Wierzchniej oraz na stronie internetowej http://spychala-meble.pl/promocje/

Poprzedni artykułMaterace tańsze o 20%
Następny artykułWyprzedaż mebli ogrodowych w sklepach Jysk