Strona główna PORADY Przekaż meble potrzebującym z MixMeble

Przekaż meble potrzebującym z MixMeble

682
0
przekaz-stare-meble
przekaz-stare-meble

Niejednokrotnie chcielibyśmy zmienić coś w naszym domowym wnętrzu, ale często hamuje nas w tym zamiarze myśl o starych meblach. Nie zawsze są one na tyle zużyte by trafiły do utylizacji, więc szkoda nam się ich pozbywać, skoro teoretycznie są nadal dobre.

Z rozwiązaniem przychodzą salony meblowe MixMeble, dzięki którym pozbycie się starych mebli będzie proste, a przede wszystkim okaże się dobrym uczynkiem. Salony meblowe MixMeble prowadzą współpracę z instytucjami charytatywnymi, dlatego też niepotrzebne meble, ale w stanie umożliwiającym ich dalsze używanie, można przekazać za pośrednictwem MixMeble osobom, które naprawdę ich potrzebują.

Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest to, że kupując nowe meble w salonie MixMeble, będzie można wykorzystać transport salonu meblowego do przewozu darowanych mebli do ich nowego właściciela. W sytuacji, gdy stare meble nie będą nadawały się do przekazania ich instytucji charytatywnej, to MixMeble pomogą je zutylizować.

Więcej szczegółów o przekazaniu mebli potrzebującym znajduje się na stronie https://mix-meble.pl/pl/info/przekaz_meble_potrzebujacym