Strona główna Meble pokojowe Rabaty do 30% lub 30 rat 0% w Agata

Rabaty do 30% lub 30 rat 0% w Agata

166
0

Od 12 lutego do 7 marca możesz skorzystać z dwóch ofert promocyjnych w Agata: rabaty do 30% lub 30 rat 0% bez dodatkowych kosztów. Promocja obowiązuje na wszystkie produkty.

Warto skorzystać z wyjątkowych okazji, jakie dla swoich Klientów przygotowała marka Agata. Dobrze wie, co zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów, dlatego oferty promocyjne są różnorodne, dopasowane do potrzeb każdego. Można dzięki temu zrobić atrakcyjne, szybkie zakupy, jednocześnie nie wydając dużej ilości pieniędzy. Pozwoli to na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów. Trzeba jedynie pamiętać, że z obecnej promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata, a ceny oznaczone hasłem SUPEROKAZJA zawierają już rabat 30% obowiązujący w ramach tej promocji. O tym, czy klientowi zostanie przyznany kredyt decyduje bank.

Wejdź na https://www.agatameble.pl/rabaty-do-30-procent-albo-30-rat-0-procent-1202-7032020?clickId=8646 i zapoznaj się ze szczegółami oferty, jakie salony Agata przygotowały dla swoich Klientów.