Strona główna Meble pokojowe Rabaty do 30% w Agata

Rabaty do 30% w Agata

182
0
agata

Z wielu korzystnych ofert możesz skorzystać w salonach Agata od 9 czerwca do 4 lipca 2020 roku. W tym czasie obowiązuje do 30% na wybrane produkty lub dostawa z wniesieniem gratis przy zamówieniach mebli na minimum 1000 zł.

Superokazje w Agata pojawiają się regularnie, ale tak korzystnej promocji już dawno nie było. Masz okazję kupić wiele produktów do 30% taniej. Z promocji wyłączone są produkty oznaczone hasłem Superokazje, ponieważ mają one już naliczony proponowany rabat. Co ciekawe, obecnie możesz skorzystać również z oferty gratisowego doręczenia i wniesienia mebli, jeżeli złożysz zamówienie powyżej 1000 zł. Oferta ta dotyczy jednak tylko wybranych salonów Agata, dlatego przed chęcią skorzystania z promocji, warto upewnić się, czy sprzedawca taką ofertę może nam zaproponować. Co kupisz obecnie na promocji? M.in. narożniki, szafy, garnki oraz wiele innych produktów do domu.

Sprawdź aktualne promocje w Agata na https://www.agatameble.pl/rabaty-do-30-procent-albo-dostawa-gratis-906-4072020?clickId=9604.