Strona główna Meble młodzieżowe Raty 0% w Ikea

Raty 0% w Ikea

187
0
ikea

Oferta promocyjna przygotowana przez markę Ikea spodoba się wielu Klientom. Masz okazję zrobić zakupy na raty, które wynoszą 0%. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z zaciągnięciem zobowiązania. To po prostu się opłaca! Oferta obowiązuje dla posiadaczy karty IKEA FAMILY. Jest ważna do 28 lutego 2022 roku.

Zapłać za swoje zakupy w wygodnych ratach. Nie martw się, że nie masz obecnie dostatecznej ilości pieniędzy, aby sfinansować wyposażenie do swojego mieszkania. Raty obowiązują na wszystkie produkty i usługi oferowane przez markę Ikea, jeżeli ich wartość jest wyższa niż 300 zł i nie przekracza 50 000 zł. Z kredytu możesz skorzystać zarówno stacjonarnie, jak i online, dlatego masz szansę zrobić udane zakupy w sposób w każdym aspekcie do siebie przystosowany. Wziąć możesz od 10 do 20 rat 0%. Jeżeli zaciągasz kredyt do 25 000 zł wystarczy jedynie dowód osobisty. W przypadku wyższych kwot niezbędne jest zaświadczenie o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.

Wejdź na https://www.ikea.com/pl/pl/customer-service/services/finance-options/ i ciesz się z korzystnej oferty przygotowanej przez markę Ikea.

Poprzedni artykuł100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł lub 60 rat 0% w Agata
Następny artykuł5% rabatu dla klubowiczów Komfort
Redaktor MebleWyprzedaż
Urządzanie wnętrz to nie tylko kupowanie mebli, to przede wszystkim wizja, budowanie nastroju i miejsca gdzie będziemy spędzać większość naszego życia. Największą sztuką jest połączyć te wszystkie elementy z kupieniem mebli w dobrych cenach. Dlatego właśnie powstał portal o wyprzedażach, promocjach i przecenach na meble i akcesoria do urządzania domu. Nasz portal pozwoli Wam na znalezienie super okazji w przystępnych, wyprzedażowych cenach.