Strona główna Meble do przedpokoju Szafy Komandor – gwarancja zadowolenia

Szafy Komandor – gwarancja zadowolenia

345
0

Chyba nikomu nie trzeba mówić o szafach Komandor, ponieważ z pewnością każdy spotkał się z ofertą tego producenta. Jest to jedna z pierwszych filli firmy, która zaczęła produkcję szaf tego typu w Polsce. Do dzisiaj zajmuje pierwszą pozycję w jakości wykonania oraz w oferowaniu tak wielu różnych rozwiązań.

Szafy Komandor na naszym rynku istnieją już od 20 lat, a w dniu dzisiejszym firma posiada aż 14 zakładów produkcyjnych z najnowocześniejszym parkiem maszynowym. Tutaj można wykonać szafy na wymiar, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Firma także oferuje wykonanie innych mebli na zamówienie i dostosowanych do danej przestrzeni.

Komandor to również niezwykle dobrze rozbudowana sieć autoryzowanych punktów, w których można zamówić szafę dla siebie. Dodatkowo za pośrednictwem strony internetowej można wypełnić formularz http://www.slask.komandor.pl/zamow-bezplatny-pomiar, dzięki któremu możliwe jest umówienie się na bezpłatną wizytę dekoratora wnętrz, który zaprojektuje dla Państwa idealną szafą.