Strona główna Meble pokojowe Tydzień szalonych cen na praktyczną nowoczesność!

Tydzień szalonych cen na praktyczną nowoczesność!

483
0

Narożnik to bardzo funkcjonalny mebel, który sprawdzi się w większości mieszkań. Warto go posiadać, aby zapewnić sobie odpowiedni komfort wypoczynku. Teraz mebel ten jest jeszcze bardziej funkcjonalny i praktyczny, a to za sprawą ciekawego rozwiązania dostępnego w ofercie Vieri Divani.

Jeszcze tylko do 1 marca 2014 roku będzie można skorzystać z wyprzedaży kolekcji 2013 roku. Promocja jest atrakcyjna, ponieważ można dostać rabat 50% na wszystkie oferowane meble. Salony meblowe Vieri Diavani znajdują się w Warszawie, Krakowie oraz Katowicach i właśnie tutaj można dostać rabaty na meble.

Szczególnie warto zainteresować się narożnikami, które mają podręczny system biblioteki podręcznej. I właśnie takie funkcjonalne narożniki można tutaj nabyć. Dzięki niej narożnik nie tylko jest miejscem do wypoczynku, ale także pełni funkcję podręcznej szafki, regału, czy komody, a nawet biblioteczki. Jest to wyjątkowo praktyczny mebel, dzięki któremu nawet niewielkie przestrzenie będą ekskluzywnie wyposażone, a przede wszystkim praktyczne. Więcej o promocji na stronie http://www.vieridivani.pl/