Strona główna Meble pokojowe Unimebel i nowości w asortymencie

Unimebel i nowości w asortymencie

1015
0

Fabryka Mebli Unimebel od wielu już lat jest jednym z czołowych producentów mebli z drewna oraz mebli tapicerowanych. W stałej ofercie znajdują się tu sofy, kanapy oraz wersalki, a wszystko w nowoczesnym wzornictwie.

Nowości w ofercie firmy Unimebel są bardzo atrakcyjnymi meblami tapicerowanymi. Realizują one potrzeby niemal każdego klienta, ponieważ w ofercie znajdują się zestawy wypoczynkowe zaprojektowane tak, aby były wygodne i funkcjonalne. Szeroki wybór wśród materiałów obiciowych sprawia, że kanapę lub niewielką sofę można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb kolorystycznych. Dzięki połączeniu nowoczesnego wzornictwa z klasycznymi elementami drewna, meble Unimebel prezentują się bardzo dobrze i należą do jednych z najchętniej wybieranych.

Z pełną ofertą nowości Fabryki Mebli Unimebel można zapoznać się na stronie http://www.unimebel.pl/nowo%C5%9Bci . Do każdego mebla można dowolnie wybierać tkaniny, tworząc tym samym swój własny styl. Z pełnym katalogiem produktów można zapoznać się na stronie http://www.unimebel.pl/katalog/FLASH/index.html .