Strona główna Dodatki UNIMEBEL- Fabryka mebli z tradycjami

UNIMEBEL- Fabryka mebli z tradycjami

631
0

Unimebel powstał w 1993 roku i od tego czasu jest liczącym się na rynku producentem mebli pokojowych. W swoim asortymencie posiada meble twarde, narożniki, ławy, meble do sypialni, jak również skupia się na projektowaniu mebli indywidualnych oraz mebli uzupełniających.

Meble wykonane przez tego producenta charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz użyciem najwyższej klasy materiałów. Dzięki temu są to meble pełne wdzięku i elegancji, o czym przekonało się już wielu poważnych klientów z kraju i zagranicy

Unimebel oferuje całe komplety mebli, dzięki czemu można kompleksowo wyposażyć każde wnętrze. Oprócz tego oferta ta jest poszerzona o wykonanie konkretnego mebla na specjalne zamówienie, a taki produkt będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom klienta, zgłoszonym podczas składania zamówienia. W ofercie producenta jest także możliwość kupna wielu mebli uzupełniających, wśród których znajdą się: wieszaki, krzesła, kufry, kwietniki, pufy oraz stoliki. Oferta jest rozbudowana, ponieważ w każdym momencie producent może ją poszerzyć o autorskie projekty klientów.