Strona główna Meble pokojowe VOX oferuje projekt pokoju i transport mebli gratis

VOX oferuje projekt pokoju i transport mebli gratis

249
0

Zmiany wystroju domu są jak najbardziej pożądane. Ostateczne efekty mogą być tym lepsze, im bardziej profesjonalnie zabierzemy się do wykonania tego rodzaju projektu. Jeśli chodzi o tego rodzaju modyfikacje, bardzo ciekawą pod tym względem propozycję kieruje do swoich klientów salon mebli VOX.

Przy wsparciu specjalisty można całkowicie stworzyć tam projekt wymarzonego wnętrza, otrzymując niezwykle użyteczne wskazówki. Dodatkowo przy zakupieni mebli w terminie do siedmiu dni od wykonania projektu, ich transport jest całkowicie darmowy. Brzmi niewiarygodnie! Jednak to prawda. Potwierdzenie można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy: http://www.meble.vox.pl/promocja.html.

Po co samodzielnie męczyć się z planowaniem, narażając się jednocześnie na porażkę, skoro można stworzyć projekt idealny pod czujnym okiem prawdziwego fachowca? Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2015. Czasu pozostało jeszcze całkiem sporo, jednak może warto pomyśleć o zupełnie nowej i profesjonalnej aranżacji na święta? 😉