Strona główna Meble pokojowe Wielkie cięcie cen w Black Red White

Wielkie cięcie cen w Black Red White

361
0

Od 4 do 17 marca 2020 roku w Black Red White obowiązuje wielkie cięcie cen. Masz okazję kupić szereg produktów w korzystnych cenach, a także wziąć je na 30 rat 0%. Promocja obowiązuje do 17 marca lub do wyczerpania zapasów.

Promocją objęty został wybrany asortyment marki Black Red White. Promocja nie łączy się z innymi, z wyjątkiem oferty 30 rat 0%. O tym, czy klientowi zostanie przyznany kredyt decyduje bank. Jakie produkty można obecnie kupić w hitowych cenach? M.in. komody, sofy, materace, łóżka, stoły, szafy, fotele oraz wiele innych przydatnych w domu mebli. To bardzo dobra okazja, aby kupić meble niezbędne do aranżacji wnętrza i pozwalające na jego funkcjonalne udekorowanie. Wybór jest na tyle duży, że na pewno każdy znajdzie propozycje dostosowane do potrzeb, komfortowe i spełniające oczekiwania. Oferta Black Red White jest bardzo bogata.

Aby przekonać się, jakie produkty znajdują się obecnie w promocyjnych cenach, wejdź na https://www.brw.pl/promocje/wielkie-ciecie-cen-03-2020/?intc_s=str_glowna_slajd&intc_n=2020.03.04-2020.03.17-wielkie-ciecie-cen.