Strona główna Meble do jadalni Wiosenna wyprzedaż z VOX – 15% rabatu na dekoracje

Wiosenna wyprzedaż z VOX – 15% rabatu na dekoracje

242
0

Pierwszego dnia wiosny, który przypada właśnie dzisiaj, warto wyznaczyć sobie nowe postanowienia. Najlepiej, aby były one proste do spełnienia, tak jak dokonanie odnowienia wystroju mieszkania. Nie jest to trudne do zrealizowania postanowienie, a to dzięki wyprzedaży, którą prowadzą Meble Vox. Obowiązuje ona do 8 kwietnia, więc jeszcze jest trochę czasu, aby dokonać wiosennych zmian w mieszkaniu.

Meble Vox oferują wyprzedaż kilku zestawów mebli, wśród których znajdują się kolekcje: Young Users, HiFi, Inbox, Magnolia, Classic, Modern wenge oraz wiele innych, które można obejrzeć na stronie internetowej sklepu http://www.meble.vox.pl/wyprzedaz/index/ .

Dodatkową atrakcją tej wyprzedaży jest okazja nabycia artykułów dekoracyjnych. Wystarczy tylko dokonać zakupów za minimum tysiąc złotych, aby móc wybrać dla siebie artykuły dekoracyjne za 15% wartości zrealizowanego zamówienia. Jeśli chcecie Państwo zmienić coś na wiosnę w swoim domu lub mieszkaniu, to warto się pośpieszyć, aby skorzystać z wyprzedaży mebli Vox.