Strona główna Meble pokojowe Wybrane kolekcje Szynaka Meble taniej o VAT

Wybrane kolekcje Szynaka Meble taniej o VAT

436
0
SZYNAKA-MEBLE

Kup minimum 3 produkty z oferty Szynaka Meble i skorzystaj z wyjątkowej promocji taniej o VAT lub 10%. Promocja obowiązuje po skontaktowaniu się z działem handlowym Szynaka pod adresem: handel@meble.pl. Oferta jest ważna do 21 lutego 2021 roku lub do wyczerpania zapasów.

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji taniej o VAT, musisz wybrać produkty z następujących kolekcji: Avignon, Grenada, Locarno, Madison, Oslo, Torino, Vievien, Belveder, Domini, Ice, Ikar, Mediolan, Megan, Omega, Picolo, Visio, Wood, Wow. W przypadku chęci obniżenia ceny o 10%, musisz szukać produktów w kolekcjach: Latina, Montenegro, Mosaic, Porti, Pratto, Velle, Velvet. Co ważne, w ramach tej promocji nie możesz kupić półek. Aby promocja naliczyła się, trzeba wybrać minimum 3 produkty z JEDNEJ KOLEKCJI.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą marki Szynaka Meble i chcesz skorzystać z aktualnych promocji, wejdź na https://www.meble.pl/promocje/szynaka-taniej-o-vat i zapoznaj się z jej warunkami.

Poprzedni artykuł-10% na meble Koosjer
Następny artykułPromocyjna gazetka w Abra
Redaktor MebleWyprzedaż
Urządzanie wnętrz to nie tylko kupowanie mebli, to przede wszystkim wizja, budowanie nastroju i miejsca gdzie będziemy spędzać większość naszego życia. Największą sztuką jest połączyć te wszystkie elementy z kupieniem mebli w dobrych cenach. Dlatego właśnie powstał portal o wyprzedażach, promocjach i przecenach na meble i akcesoria do urządzania domu. Nasz portal pozwoli Wam na znalezienie super okazji w przystępnych, wyprzedażowych cenach.