Strona główna Producenci mebli Wydaj 1000 zł na kuchnię, a otrzymasz 100 zł rabatu na kolejne...

Wydaj 1000 zł na kuchnię, a otrzymasz 100 zł rabatu na kolejne zakupy w IKEA

803
0

Klubowicze IKEA FAMILY wydając 1000 zł na kuchnię do 23 lipca, otrzymają 100 zł rabatu na kolejne zakupy. Warto zrobić remont swojej kuchennej przestrzeni.

W IKEI zakupy wymarzonej kuchni są niezwykle przyjemne. Nie tylko zyskujesz meble, które sprostają Twoim oczekiwaniom, ale także zdobędziesz rabat w wysokości 100 zł na kolejne zakupy. To zdecydowanie zachęcająca promocja zachęcająca do ponownego odwiedzenia IKEA, a także pozwalająca na dokupienie ciekawych akcesoriów do kuchni lub innych pomieszczeń do domu. Kuchnie proponowane przez IKEA są nowoczesne, dopasowane do potrzeb użytkownika, a w dodatku wyglądają bardzo atrakcyjnie.

W sklepie można znaleźć wiele inspiracji pozwalających na skonstruowanie kuchni swoich marzeń. To takie proste, i przede wszystkim bardzo opłacalne cenowo.

Na stronie https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/kitchen/?itm_campaign=KUCHNIE100za1000_22052019&itm_element=main_banner_home_page&itm_content=desktop znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące promocji.