Strona główna Materace i stelaże Zakład, że nie oddasz tego łóżka? – załóż się z meblami VOX

Zakład, że nie oddasz tego łóżka? – załóż się z meblami VOX

306
0

Jeśli lubisz podejmować wyzwania, a jeszcze bardziej brać udział w zakładach, to ta promocja jest idealna dla ciebie! Meble VOX od 2 listopada do 10 stycznia 2013 roku, proponują swoim klientom wypróbowanie łóżka 4 You by VOX, które można testować u siebie w domu przez 30 dni.

W ramach tej promocji klient musi uiścić przedpłatę w wysokości 300 zł. Po 30 dniowym okresie testowania łóżka, jeśli się sprawdzi i będzie się chciało je zatrzymać, będzie trzeba uregulować resztę należności. Łóżko 4 You by VOX, to nowoczesny mebel, ponieważ samo w sobie może stanowić wyposażenie sypialni lub pokoju młodzieżowego. Wyposażone jest w baldachim, regał i podnoszony stelaż. Oprócz tego posiada wiele praktycznych funkcji, chociażby specjalną drabinkę, która może służyć jako miejsce do zawieszenia kwiatów lub innych dekoracji. Jeśli łóżko to nie sprawdzi się u klienta w domu, można je zwrócić, ale niestety przedpłata nie będzie podlegała zwrotowi.

O szczegółach związanych z warunkami tej promocji można dowiedzieć się z tej strony internetowej: http://www.meble.vox.pl/lozko_na_probe/ , jak również w salonach meblowych VOX.