Strona główna Meble kuchenne Zakupy na raty w Obi

Zakupy na raty w Obi

598
0
obi

Do 1 sierpnia 2021 roku masz okazję skorzystać z Planu Spłat Ratalnych „Komfort” w Obi. Jest to oferta, w której zakupy możesz rozłożyć do 10 wygodnych rat, przy RRSO 0%.

Aby skorzystać z oferty, musisz zrobić zakupy od 300 do 14 000 zł. Gdy zgromadzisz taką kwotę w swoim koszyku, skontaktuj się z doradcą obsługi Klienta w Obi, a otrzymasz 11-cyfrowy numer zlecenia. W punkcie kredytowym wypełnisz krótki wniosek, dzięki któremu Citibank rozpocznie procedurę sprawdzania Twojej zdolności kredytowej i podejmie decyzję, czy może udzielić Ci pożyczki. W przypadku otrzymania pozytywnej wiadomości od banku, możesz sfinalizować swoje zakupy rozłożone na atrakcyjne raty. Może być ich 3, 6 lub 10, w zależności od kwoty, na jaką bierzesz pożyczkę. Wygodny proces, który oferuje Obi sprawia, że robienie zakupów jest o wiele przyjemniejsze i mniej kłopotliwe. Bez zbędnych formalności możesz zyskać pieniądze na zakupy.

Wejdź na https://www.obi.pl/lp/zakupy-z-ratami/ i poznaj szczegóły oferty przygotowanej z myślą o Klientach Obi.

Poprzedni artykułSofy PIK w promocyjnych cenach
Następny artykułDarmowe dostawy na zamówienia od 199 zł w Bricomarche
Redaktor MebleWyprzedaż
Urządzanie wnętrz to nie tylko kupowanie mebli, to przede wszystkim wizja, budowanie nastroju i miejsca gdzie będziemy spędzać większość naszego życia. Największą sztuką jest połączyć te wszystkie elementy z kupieniem mebli w dobrych cenach. Dlatego właśnie powstał portal o wyprzedażach, promocjach i przecenach na meble i akcesoria do urządzania domu. Nasz portal pozwoli Wam na znalezienie super okazji w przystępnych, wyprzedażowych cenach.