Strona główna Meble pokojowe Zwrot VATu przy zakupach za minimum 100 zł w Agata  

Zwrot VATu przy zakupach za minimum 100 zł w Agata  

103
0

Agata zwraca VAT przy zakupach za minimum 1000 zł. Możesz zyskać łącznie nawet do 2000 zł na karcie podarunkowej. Promocja trwa od 27 grudnia 2021 roku do 15 stycznia 2021 roku.

Promocją w ramach akcji zwrotu VAT na kartę podarunkową objęte są wszystkie produkty dostępne w ofercie marki Agata. Możesz robić dowolne zakupy i cieszyć się z korzyści, jakie uzyskasz. Nie dość, że produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach to jeszcze możesz wydać zgromadzone na karcie podarunkowej pieniądze na kolejne zakupy. Na pewno w najbliższym czasie warto odwiedzić salony Agata, aby zyskać dodatkowe środki na kolejne zakupy. Superokazje, z jakich możesz skorzystać w sklepach meblowych Agata obejmują dywany, stoły, krzesła, szafy, łóżka oraz wiele innych propozycji, które obowiązkowo muszą znaleźć się w domu, aby był on uznawany za funkcjonalny.

Wejdź na https://www.agatameble.pl/promocje/zwrot-vat-na-karte-podarunkowa-k1416?clickId=15032 i sprawdź, jak wygląda aktualna promocja oferowana przez salony Agata. Skorzystaj z niej już dziś.

Poprzedni artykuł-20% na artykuły bożonarodzeniowe od Bodzio
Następny artykułWyprzedaż w sklepach Homla