Strona główna Krzesła i fotele 10% rabatu na biurka i krzesła biurowe w IKEA

10% rabatu na biurka i krzesła biurowe w IKEA

2031
0

Czy wiesz, jak ważny jest odpowiedni dobór biurka oraz krzesła biurowego? Nie ważne, czy mówimy o pokoju ucznia, studenta, czy może raczej o gabinecie biurowym. Od odpowiednio dobranych mebli zależeć będzie kondycja i zdrowie kręgosłupa, a także komfort oraz wygoda pracy i nauki. Oczywiście dobrze jest, jeśli w parze z właściwie wybranym biurkiem i krzesłem biurowym idzie atrakcyjna cena, a nawet promocja. A tak jest teraz z sklepie IKEA.

W okresie od 13 lipca do jeszcze 23 sierpnia IKEA oferuje swoim klientom 10 procent rabatu na wszystkie biurka oraz krzesła biurowe. Producent zapewnia, że wszystkie jego produkty są wysokiej jakości, trwałe, funkcjonalne, a do tego o atrakcyjnym, nowoczesnym designie. Znajdziesz tu biurka, nadstawki do biurek oraz krzesła biurowe do pokoju dziecięcego, młodzieżowego oraz do gabinetów i innych pomieszczeń biurowych.

Dostępne artykuły razem z nowymi, obniżonymi cenami możesz obejrzeć na stronie http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/workspaces/20649/

Poprzedni artykułKup meble do pokoiku dziecięcego, odbierz gratis półkę wiszącą
Następny artykułAkcja „Biurko Express” w Mebliku