Strona główna Meble dziecięce Kup meble do pokoiku dziecięcego, odbierz gratis półkę wiszącą

Kup meble do pokoiku dziecięcego, odbierz gratis półkę wiszącą

344
0

Jak wyobrażasz sobie pokoik dla swojego dziecka? Na pewno masz już jakieś wymarzone kolory i koncepcje. Szafa, komoda, fajne łóżko i na pewno wisząca półka. Ta przyda się doskonale na dziecięce książeczki, albumy i ramki ze zdjęciami, których szybko zbierze się niemała ilość, płyty z bajkami, a nawet na zabawki, np. pluszaczki. Pomysłów na pewno znajdzie się wiele. Warto się nad tym zastanowić, bo korzystając z promocji przygotowanej przez sklep BabyBest, taką półkę wiszącą otrzymasz w prezencie.

Co należy zrobić, by dostać tę niezwykle praktyczną półkę wiszącą? Warunki są naprawdę przejrzyste. Trzeba dokonać zakupów mebli na stronie BabyBest na kwotę przekraczającą 3500 zł. W takiej sytuacji do dowolnego zestawu mebli dziecięcych taka półka zostanie dołożona całkowicie za darmo. Warto skorzystać z tej promocji, bo mebelki w sklepie BabyBest dostępne są we wspaniałym i przyjaznym dla dzieci designie.

Szczegóły promocji można znaleźć na stronie http://www.babybest.pl/?gclid=CjwKEAjwxruuBRC9lLGslqjs-HISJAAkq21sTwLTfj_D9_G-Lim4hwZmBCsJ0xlfjcY2JndIKiB9sxoC7Xjw_wcB