Strona główna Dodatki Kup meble i odbierz prezent lub rabat w sklepie Gama

Kup meble i odbierz prezent lub rabat w sklepie Gama

384
0

Fajne gadżety w kuchni? Zawsze się przydają. Bez względu na to, czy dopiero urządzasz kuchnię od przysłowiowego zera, czy też masz już ją od wielu lat – mała metamorfoza zawsze przecież jest co najmniej wskazana. Dlatego też wiele osób zainteresuje promocja mebli, w której można otrzymać nie tylko atrakcyjny rabat, ale też praktyczny prezent za złotówkę. Taka promocja obowiązuje w sklepie Gama.

Akcja obejmuje meble dostępne w sklepie Gama następujących producentów: Bog-Fran, Kam oraz Gała Meble. Wystarczy, że kupisz ich meble za kwotę wynoszącą minimum 2000 zł, a za symboliczną złotówkę będziesz mógł odebrać wybrany prezent, nie tylko do kuchni, m.in. blender, czajnik elektryczny, mikser, toster, wyciskarkę do cytrusów, lokówkę i wiele, naprawdę wiele, więcej. Możesz też zrezygnować z prezentu na rzecz atrakcyjnego rabatu, który zostanie naliczony indywidualnie.

Sam pomyśl, która z promocji sprawi ci najwięcej radości i okaże się najbardziej przydatna. Szczegóły na stronie: http://www.gama-sklep.com.pl/promotions/show/rozdajemy-prezenty-84