Strona główna Meble dziecięce 10% rabatu na meble dziecięce i młodzieżowe

10% rabatu na meble dziecięce i młodzieżowe

363
0

Czeka cię przygotowanie dziecięcego pokoiku? Twoja pociecha wyrosła już ze swoich mebli i potrzebuje nowych rozwiązań – na miarę swojego wieku? A może po prostu twoje nastoletnie dziecko chciałoby zmienić coś w aranżacji swojego pokoju? Jeśli tak, to najlepiej uczynić to, upolowawszy wcześniej jakąś fajną promocje – te, niestety, nie często się zdarzają w kategorii mebli dziecięcych i młodzieżowych. Dlatego warto skorzystać z promocji, która aktualnie obowiązuje w sklepie IKEA.

Sklep Ikea oferuje właśnie wszystkim swoim klientom rabat w wysokości 10 procent na wybrane meble przeznaczone do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Wybór jest dość bogaty i na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie i swojego dziecka. Z rabatu można skorzystać, robiąc zakupy w dniach od 13 lipca do 23 sierpnia. Jeśli zainteresowała cię ta promocja, sprawdź jej szczegóły.

Znajdziesz je w sklepach z meblami IKEA oraz na stronie internetowej promocji, czyli na http://www.ikea.com/ms/pl_PL/activities/teens_main.html