Strona główna Krzesła i fotele Do 20% rabatu na stoły, krzesła i stoliki w BRW

Do 20% rabatu na stoły, krzesła i stoliki w BRW

378
0

Jaki jest wspólny element kuchni, jadalni, a nawet salonu czy tarasu? Oczywiście krzesła, stoły i stoliki. Towarzyszą nam one w wielu okolicznościach. Przy dużych spotykamy się w większym gronie rodziny i znajomych, przy nieco mniejszych, kuchennych spożywamy codzienne posiłki, a małe, zgrabne stoliki idealnie sprawdzają się podczas deserów i kawy. W związku z tym warto zadbać o to, by stoły, stoliki i krzesła w twoim domu wyróżniały się wysoką jakością i niebanalnym stylem. A jeśli teraz kupisz je w Black Red White, ucieszy cię także ich cena.

Dlaczego warto zapoznać się z ofertą Black Red White? Bo teraz kupisz pochodzące od tej polskiej firmy stoły, krzesła i stoliki tańsze nawet o 20 procent. Promocja obejmuje bogaty asortyment z tego zakresu, dzięki czemu na pewno znajdziesz rozwiązanie idealnie dla swoich potrzeb. Ale najlepsze jest to, że nie musisz się spieszyć, by skorzystać z rabatu – bo promocja ta dopiero co się rozpoczęła. Okres jej trwania to 1 sierpnia – 31 października.

Szczegóły na stronie: http://www.brw.com.pl/katalog-produktow/?promocja=rabaty_na_stoly_krzesla_stoliki&intc_s=str_promocje&intc_n=sierpien_2015