Strona główna Meble pokojowe 10% rabatu na wybrane meble FORTE

10% rabatu na wybrane meble FORTE

565
0

Meble FORTE z korzystnym rabatem 10% możesz nabyć od 22 lutego do 5 marca lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Promocją objęte są wybrane meble. Są one dostępne w wybranych salonach meblowych na terenie całej Polski.

Jakie kolekcje mebli FORTE obejmuje ta promocja? ATTENTION, BABILA, CLAIR, DURO, JULIETTA, KASHMIR, LIBELLE, LOCARNO, MARIDA, MAXIMUS, RAHISHI, SNOW, TIZIANO, TRASS, YOOP, a także wkłady do łóżek i oświetlenie. Oferta jest bardzo bogata. Znajduje się w niej szereg mebli, które pozwolą na piękne i nowoczesne urządzenie mieszkania lub domu. Kupić będzie można m.in. szafki, szafki RTV, stoły rozkładane, stoliki kawowe, witryny, krzesła, komody, łóżka, regały, stelaże oraz wiele innych produktów odznaczających się wysoką jakością. Jest to bardzo dobra okazja, aby wprowadzić do swojego domu piękne meble w niższych cenach.

Szczegóły promocji, a także salony meblowe, w których można kupić meble FORTE z atrakcyjnym rabatem, możesz sprawdzić na http://www.forte.com.pl/promocje.html.