Strona główna Meble pokojowe Darmowa dostawa na dekoracje w BRW

Darmowa dostawa na dekoracje w BRW

302
0

Do 31 marca możesz skorzystać z darmowej dostawy na zamówione dekoracje w salonach Black Red White. Promocja obejmuje wybrane akcesoria, dekoracje oraz oświetlenie. Sprawdź już teraz, jakie produkty można kupić z darmową dostawą!

Aby darmowa dostawa była możliwa, na podane kategorie produktów musisz wydać minimum 200 zł. Nie będzie to trudne, ponieważ w salonach BRW znajduje się tyle pięknych rzeczy, że spokojnie uda się skompletować pełne, pokaźne zamówienie. Do nabycia są m.in. zegary ścienne, ściągacze do wody, ściereczki, lampy dekoracyjne, lampy wiszące, lampy podłogowe oraz wiele innych produktów. Zamówienie może zostać dostarczone zupełnie za darmo albo do Twojego domu, albo do paczkomatu. Decyzja należy do Ciebie! Skompletuj i złóż zamówienie już teraz!

Chcesz zobaczyć, które produkty zostały objęte promocją, a także zapoznać się z regulaminem tej oferty? Wejdź na https://www.brw.pl/katalog-produktow/asortyment-akcesoria-i-dekoracje/?intc_s=str_promocje&intc_n=2019.01.01-2019.03.31-darmowa-dostawa.