Strona główna Meble pokojowe Dwie promocje do wyboru w Agata Meble

Dwie promocje do wyboru w Agata Meble

352
0

Agata Meble to salon, który uwielbia rozpieszczać Klientów i ma świadomość, że czasem potrzebne są dwa rozwiązania, aby zadowolić każdego. Od 28 lutego do 16 marca można skorzystać z promocji 50 rat 0% lub 100 zł rabatu na każde wydane 1000 zł. Klient decyduje, które rozwiązanie jest dla niego dogodniejsze. Promocja obowiązuje na wszystkie produkty znajdujące się w salonach meblowych Agata.

Jednocześnie należy pamiętać, że z promocji wyłączone są pozostałe usługi dostępne w salonach Agata. O tym, czy Klientowi zostanie przyznany kredyt, decyduje bank po przeanalizowaniu historii kredytowej, jak i złożonego wniosku. Obecnie oferta mebli proponowanych przez salony Agata jest bardzo atrakcyjna, dlatego warto skorzystać z obowiązującej promocji, aby nabyć produkty przydatne w każdym domu. Można zrobić to obecnie taniej i na bardzo dogodnych warunkach.

Regulamin promocji jest dostępny na stronie https://www.agatameble.pl/files/2019/50-rat-0-procent-albo-100-zl-rabatu-za-kazde-wydane-1000-zl/regulamin-1.pdf.