Strona główna Meble pokojowe -10% na szafy PAX. Tylko dla klubowiczów IKEA FAMILY

-10% na szafy PAX. Tylko dla klubowiczów IKEA FAMILY

573
0

Mając kartę IKEA FAMILY, możesz liczyć na wiele atrakcyjnych upustów. Pojawiają się one regularnie. Tym razem, do nabycia jest szafa PAX z wyposażeniem KOMPLEMENT i zintegrowanym oświetleniem, z rabatem -10%. Promocja obowiązuje od 20 lutego do 2 kwietnia.

Szafy PAX są bardzo chętnie kupowanym rozwiązaniem, w każdym calu dostosowanym do potrzeb nabywcy. Można wybrać dowolny rozmiar, kolor i styl, a to sprawia, że szafa w świetny sposób wkomponuje się w każdą aranżację wnętrza. Dzięki wyposażeniu KOMPLEMENT, swoje miejsce w szafie będą miały buty, marynarki, skarpety, bielizna, a także inne akcesoria i ubrania. Poukładasz wszystkie rzeczy, jakie znajdują się w Twoim posiadaniu. Szafę PAX można skompletować samodzielnie lub skorzystać z gotowych kombinacji przygotowanych przez IKEA.

Regulamin aktualnej promocji znajduje się na stronie https://www.ikea.com/ms/pl_PL/pdf/regulaminy/2019/Regulamin_promocji_Szafa_w_sam_raz_dla_nas_20.02.2019_02.04.2019.pdf. Zapoznaj się z nim, jeżeli ta oferta jest dla Ciebie atrakcyjna.