Strona główna Meble pokojowe Wysokiej jakości meble tapicerowane -40%

Wysokiej jakości meble tapicerowane -40%

454
0

Chcesz kupić wysokiej jakości meble tapicerowane w rozsądnej, niższej celnie? Marka Wersal, która jest polskim producentem mebli, prowadzi wyprzedaż wybranych mebli tapicerowanych, w cenach pomniejszonych nawet o -40%. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Fabryka mebli Wersal nie po raz pierwszy przygotowuje dla Klientów korzystną, atrakcyjną promocję, w której wybrany asortyment jest pomniejszany o rabat w wysokości do -40%. Działająca od 1989 roku firma posiada bogatą ofertę mebli, wśród których można znaleźć takie kolekcje, jak Elegance Line, Avangarde Line, Avangarde 4 Young, Classic Line, Chaise Longue Line, Dream Line, Box Spring Line, Massiv Wood Box Spring Line. Jakie produkty są objęte aktualną promocją? M.in. łóżka kontynentalne, narożniki z funkcją spania, łóżka tapicerowane, a także sofy.

Wejdź na https://www.meble.pl/promocje/wersal-40?utm_source=meble.pl&utm_medium=promocje&utm_campaign=wersal_do40_01.19 i sprawdź wszystkie produkty marki Wersal, które znajdują się obecnie na promocji.