Strona główna Meble pokojowe 10% rabatu w Agata Meble

10% rabatu w Agata Meble

590
0

Kiedy najlepiej kupować meble do swojego mieszkania? Oczywiście wtedy, kiedy są w promocji. Nawet jeśli rabat nie należy do najwyższych, ale meble cieszą się ciekawym designem i wysoką jakością, to zawsze miło jest zapłacić nawet te kilkadziesiąt złotych mniej (albo i kilkaset – wszystko zależy od tego, jakie meble wybierzesz). Taką miłą promocję przygotowały sklepy Agata Meble. Przyjrzyjmy się jej.

W sklepach Agata Meble obowiązuje właśnie promocja – 10 procent rabatu na cały dostępny asortyment. Wystarczy tylko dokonać zakupu w dniach, w których owa promocja obowiązuje, czyli od 8 do 21 czerwca bieżącego roku. Pamiętaj, że ceny podane na stronie internetowej oraz w sklepie z „Super okazji” oraz w gazetka promocyjnych uwzględniają już ten 10-procentowy rabat.

Jeśli zainteresowała cię ta promocja zapoznaj się z jej szczegółami oraz z regulaminem na stronie sklepów Agata Meble lub też w sklepach stacjonarnych tej firmy. Oto link do promocji, czyli do zakupów, które procentują: http://www.agatameble.pl/produkty/promocje/zakupy-ktore-procentuja