Strona główna Meble pokojowe Promocja z „piętnastką” w Black Red White

Promocja z „piętnastką” w Black Red White

311
0

Czy masz swoją szczęśliwą liczbę? Jeśli nie, a chodzi ci po głowie zakup nowych mebli do swojego mieszkania, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że taką właśnie liczbą stanie się dla ciebie 15. Dlaczego? Bo polska marka Black Red White oferuje promocję, w której 15 znajduje się w roli głównej. Tak, ta promocja ma szansę stać się jedną z najlepszych na rynku meblowym w tym miesiącu.

Na czym polega ta promocja mebli Black Red White? Przede wszystkim klienci mają tu do wyboru aż 15 wspaniałych kolekcji mebli. Po drugie każdą z tych 15 kolekcji możesz kupić z rabatem, który wynosi, oczywiście, 15 procent. A po trzecie płatność będzie jeszcze bardziej atrakcyjna, gdyż możesz rozłożyć ją na 15 (jakże by inaczej!) wygodnych rat z oprocentowaniem bez żadnych odsetek, opłat dodatkowych i bez pierwszej wpłaty.

Pamiętaj tylko, że ta promocja z piętnastką obejmuje jedynie meble znajdujące się w salonach stacjonarnych marki Black Red White. Możesz skorzystać z niej w terminie od 8 do 22 czerwca. Więcej informacji na stronie producenta: http://www.brw.com.pl/promocje/rabat-na-15-kolekcji-i-raty/?intc_s=str_promocje&intc_n=brw_czerwiec_2015_promocja_i