Strona główna Producenci mebli Zapraszamy na Tydzień Mebli Ogrodowych w Jysk

Zapraszamy na Tydzień Mebli Ogrodowych w Jysk

352
0

Choć sezon grillowy dawno już się rozpoczął, nie każdy jeszcze wyposażył swój ogród w odpowiednie meble ogrodowe. Niektórzy korzystają jeszcze ze starych, choć nie zawsze w dobrym stanie, stolików i krzeseł. Inni dopiero zbierają się do tego, by kupić jakieś fajne wyposażenie na taras czy balkon. I okazuje się, że wstrzymywanie się z zakupem wyszło tym osobom na dobre. Można bowiem teraz kupić meble ogrodowe w atrakcyjnych promocjach – np. w sieci sklepów Jysk.

W sklepach Jysk trwa Tydzień Mebli Ogrodowych. Rozpoczął się 28 maja, a trwać będzie jeszcze do 3 czerwca. W tych dniach wspaniale meble ogrodowe dostępne w tym sklepie można kupić z atrakcyjnym rabatem wynoszącym od 20 do aż 50 procent! Promocja obejmuje pełny asortyment mebli ogrodowych z wyłączeniem serii Price Star.

Co więcej, z obniżonych cen można korzystać zarówno w sklepie internetowym, jak i w licznych punktach stacjonarnych Jysk. Zapraszamy do zapoznania się z promocyjnymi meblami na stronie organizatora, czyli na http://jysk.pl/.