Strona główna Producenci mebli Kuchnie taniej o podatek VAT w Black Red White

Kuchnie taniej o podatek VAT w Black Red White

350
0

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że sercem każdego domu jest kuchnia. To miejsce, w którym nie tylko przyrządza i spożywa się posiłki, ale i przyjmuje gości, zwłaszcza tych bliższych sercu. Dlatego warto zadbać o to, by kuchnia została wyposażona w meble stylowe, ładne, ale do tego funkcjonalne. To ważne, by odpowiednio zagospodarować każdy metr kwadratowy powierzchni tego pomieszczenia. Zwłaszcza, że teraz możesz to zrobić jeszcze taniej – a dokładnie taniej o podatek VAT. Taka promocja obowiązuje obecnie w sklepach Black Red White.

Kuchnie bez podatku VAT to ciekawa promocja, z której skorzystać można od 28 maja do 3 czerwca. Czasu jest więc niewiele, by się zdecydować – a naprawdę warto! Kwota podatku VAT zostaje ucinana każdemu klientowi, który w dniach trwania promocji kupi w sklepie Black Red White kuchnię na wymiar, kuchnię modułową lub zestaw kuchenny.

Ciesz się kuchnią marzeń w cenie, na którą możesz sobie pozwolić. Szczegóły promocji na stronie http://www.brw.com.pl/promocje/kuchnie-bez-vat-05-2015/?intc_s=str_promocje&intc_n=brw_maj_2015_kbv_promocja_iii