Strona główna Producenci mebli Meble bez pierwszej raty i oprocentowania w Kieleckiej Fabryce Mebli

Meble bez pierwszej raty i oprocentowania w Kieleckiej Fabryce Mebli

389
0

Zakup mebli nie musi być decyzją, która dojrzewa tygodniami, a może nawet miesiącami. Może być krokiem jak najbardziej spontanicznym, spowodowanym, ot, choćby atrakcyjną promocją. Czasem po prostu niewiele jest czasu na to, by dobrze przemyśleć „Czy faktycznie nowe meble są mi potrzebne?”. Tym bardziej, że w obliczu atrakcyjnej promocji trudno oprzeć się chęci zmiany aranżacji w swoim domu. I słusznie! Dlatego warto posłuchać ostatniego dzwonka nawołującego do skorzystania z promocji obowiązującej w Kieleckiej Fabryce Mebli.

Jeszcze tylko do końca maja można kupić stylowe i wysokiej jakości meble w Kieleckiej Fabryce Mebli z płatnością podzieloną na 20 wygodnych rat – z zerowym oprocentowaniem oraz wolnych od jakichkolwiek opłat dodatkowych. Co więcej, w praktyce tych rat jest tylko 19, ponieważ pierwszą z nich zapłaci za ciebie Kielecka Fabryka Mebli!

Dzięki temu nie tylko płacisz mniej, ale i później. Możesz więc już dziś kupić meble w promocji, a pierwszą ratę zapłacić po miesiącu. Zapraszamy do zapoznania się z promocją i ofertą KFM: http://www.kieleckafabrykamebli.pl/promocje/