Strona główna Meble pokojowe -15% na meble SIGNAL

-15% na meble SIGNAL

379
0

Importer i dystrybutor mebli oraz oświetlenia, marka SIGNAL, przygotowała promocję -15% na ponad 1800 mebli, jakie znajdują się w jej ofercie. Z promocji można skorzystać do 20 stycznia 2019 roku. Marka przeceniła produkty, które są chętnie kupowane przez jej klientów, dlatego jest to wyjątkowa gratka.

SIGNAL działa w Polsce nieprzerwanie od 1992 roku. Jej meble sprzedawane są w ponad 30 krajach na całym świecie. Oferuje szeroki wybór produktów w różnych stylach. Cechą charakterystyczną marki jest staranne wzornictwo oraz dbałość o detale. Dzięki temu powstają propozycje dostosowane w pełni do potrzeb wymagających klientów. W ofercie SIGNAL klient może znaleźć łóżka, ławy i stoliki, krzesła, stoły oraz biurka.

Jeżeli oferta marki SIGNAL jest dla Ciebie interesująca, wejdź na https://www.meble.pl/meble/signal/?utm_campaign=signal_15_7-20.01.19&utm_medium=promocje&utm_source=meble.pl/. Dowiesz się, jakie produkty zostały objęte promocją. Na pewno w tak szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.