Strona główna Meble pokojowe Promocja -25% na komody, szafy i szafki RTV

Promocja -25% na komody, szafy i szafki RTV

474
0

Od 18 do 30 stycznia 2019 (lub do wyczerpania zapasów) można skorzystać z promocji -25% w sklepach BLACK RED WHITE, na wybrane komody, szafy i szafki RTV.

Promocja nie łączy się z innymi rabatami oferowanymi przez sklep Black Red White, z wyjątkiem „20 rat 0%”. O tym, czy kredyt zostanie przyznany klientowi, decyduje bank. Obecna promocja jest niezwykle atrakcyjna dla wszystkich osób, które meblują dom lub mieszkanie, poszukują nowych mebli do salonu czy sypialni lub chcą odświeżyć swoje wnętrze poprzez zakup nowej szafki lub komody. Promocją objętych jest wiele mebli, które znajdą swoje miejsce w praktycznie każdym wnętrzu.

Wchodząc na https://www.brw.pl/promocje/komody-szafy-szafki-rtv-01-2019/?intc_s=str_glowna_slajd&intc_n=2019.01.18-2019.01.30-komody-szafy-szafki-rtv, można zapoznać się zarówno z regulaminem promocji, jak i z produktami nią objętymi. Pozwoli to od razu dokonać wyboru. Zakupów można dokonywać zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i w stacjonarnych salonach BRW.