Strona główna Meble pokojowe Darmowa dostawa na meble HALMAR

Darmowa dostawa na meble HALMAR

337
0

Do 31 stycznia 2019, składając zamówienie na meble HALMAR, otrzymasz darmową dostawę. Tak niewiele trzeba zrobić, aby skorzystać z tej atrakcyjnej pormocji.

HALMAR to firma, która działa na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Oferuje importowane meble z Dalekiego Wschodu, a także meble polskich producentów. Największą część kolekcji stanowią systemy, krzesła i meble dla dzieci projektowane przez studio Charaziak Design. W związku z tym, że firma ma duże doświadczenie na rynku meblowym, może proponować swoim klientom produkty odpowiadające ich potrzebom, zgodne z obowiązującymi trendami. Cały asortyment odznacza się wysoką jakością. W ofercie znajdują się m.in. krzesła, stoły, komody, łóżka, ławy i stoliki.

Wystarczy złożyć zamówienie na meble znajdujące się na https://www.meble.pl/meble/halmar/?utm_campaign=halmar_dd_17-31.01.19&utm_medium=billboard&utm_source=meble.pl/, aby skorzystać z aktualnej promocji. Wybór jest na tyle duży, że uda się kupić atrakcyjne meble bez konieczności płacenia za ich dostawę do domu.