Strona główna Meble pokojowe Poduszki WELLPUR do -60% taniej

Poduszki WELLPUR do -60% taniej

441
0

Ergonomiczne i ortopedyczne poduszki WELLPUR są obecnie do nabycia w sklepach JYSK do -60% taniej. Promocją objęte są wybrane modele poduszek specjalistycznych pozwalających na uzyskanie komfortowej pozycji podczas snu oraz wypoczynku.

WELLPUR to marka, która oferuje wysokiej jakości poduszki, dzięki którym każdego ranka będzie można obudzić się wypoczętym i pełnym energii. Do ich tworzenia stosowana jest pianka termoelastyczna, która w znakomity sposób dopasowuje się do kształtu głowy, szyi i ramion. Przyjęcie optymalnej, wygodnej pozycji nie będzie trudne. Pianka w znakomity sposób zmniejsza naciska na mięśnie oraz stawy, a przy tym poprawia krążenie krwi. Wysoki komfort snu oraz wypoczynku tym samym zostaje zapewniony i zagwarantowany na bardzo długi czas. Promocją w sklepach JYSK objęte są poduszki specjalistyczne z serii BASIC, PLUS oraz GOLD. Są one dostępne w różnych rozmiarach.

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wejdź na https://jysk.pl/sypialnia/poduszki/poduszki-specjalist, aby poznać jej szczegóły.