Strona główna Meble pokojowe -15% na wybrane produkty i darmowa dostawa w Actona Company

-15% na wybrane produkty i darmowa dostawa w Actona Company

266
0

Do 10 czerwca 2019 roku możesz skorzystać z -15% na wybrane produkty marki Actona Company. Dostępna jest również darmowa dostawa na zamówione rzeczy.

Actona Company to marka, której siedziba znajduje się w Danii. Jej meble produkowane są w Szwecji, Europie Wschodniej, a także w Azji. Czerpie bardzo dużo z nowoczesnego stylu skandynawskiego, do którego dodaje nutki retro. Nieoczywiste połączenia kolorystyczne takie, jak szarości z pastelami i bielą sprawiają, że meble wyglądają bardzo spokojnie, klasycznie, a jednocześnie nowocześnie. Ich elementy są wykonywane z naturalnego drewna, są wygodne i lekkie. Od kilku lat produkty marki Actona cieszą się bardzo dużą popularnością w wielu polskich domach. Do nabycia są m.in. krzesła, hokery, stoły, ławy, biurka, szafki nocne i regały.

Na stronie https://www.meble.pl/meble/actona/?utm_campaign=actona-15_10.05-10.06.19&utm_medium=promocje&utm_source=meble.pl/ zapoznasz się z asortymentem marki Actona Company, a także poznasz szczegóły dotyczące promocji.