Strona główna Producenci mebli -20% na stylowe meble i dodatki w Aluro

-20% na stylowe meble i dodatki w Aluro

405
0

Aluro – Fashion at Home proponuje swoim Klientom -20% rabatu oraz darmową dostawę na wybrane produkty znajdujące się w jej ofercie. Promocja obowiązuje do 31 maja 2019 roku lub do wyczerpania zapasów.

Aluro to marka, która proponuje rzeczy charakteryzujące się niewymuszoną elegancją. Polska marka ma w ofercie kolekcje stylizowanych mebli i dodatków, które pozwolą na wprowadzenie do wnętrza niesamowitego piękna. Każdy, kto poszukuje takiego efektu powinien zapoznać się z asortymentem marki Aluro. Korzystając z aktualnej promocji, można znaleźć wyjątkowe rzeczy do swojego domu, ale także na prezent. Jest to jedyna okazja, aby nabyć produkty marki Aluro -20% taniej oraz skorzystać z darmowej dostawy pod wskazany adres. Co możesz kupić? Dekoracyjne panele ścienne, popiersia, wazony, figurki, lampiony, lampy, postumenty, abażury do lampy, regały, biurka, fotele tapicerowane oraz wiele innych produktów.

Wejdź na https://www.meble.pl/promocje/aluro-20?utm_source=meble.pl&utm_medium=promocje&utm_campaign=aluro-20_14-31.05.19 i zapoznaj się ze szczegółami aktualnej promocji.