Strona główna Meble pokojowe 30% taniej na meble w Black Red White

30% taniej na meble w Black Red White

417
0

Od 2 do 16 stycznia (lub do wyczerpania zapasów) w Black Red White można skorzystać z promocji „Tysiące mebli do 30% taniej”. Promocja jest bardzo atrakcyjna, ponieważ obejmuje wiele produktów poszukiwanych przez klientów.

Obowiązująca promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi lub wyprzedażami, z wyjątkiem promocji 20 rat 0%. Umowa kredytowa, którą można zawrzeć z bankiem pomoże sfinansować zakup wszystkich mebli do domu. To, czy kredyt zostanie przyznany jest zależne od pozytywnej oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy. Promocja 20 rat 0% obowiązuje w wybranych salonach. Produkty, które są objęte 30-procentową obniżką można zobaczyć na stronie internetowej sklepu Black Red White.

„Tysiące mebli do 30% taniej” to akcja promocyjna, z której szczegółami można zapoznać się na https://www.brw.pl/promocje/tysiace-mebli-01-2019/?intc_s=str_glowna_slajd&intc_n=2019.01.02-2019.01.16-tysiace-mebli. Zachęcamy zarówno do przeczytania regulaminu, jak i skorzystania z tej wyjątkowej oferty, skierowanej do wymagających klientów.